,
Epoksi zemin kaplama, Epoksi boya, Epoksi fiyatları, Epoksi metrekare M2 Fiyatları, 3D Zemin Kaplama Gebze Epoksi 0 262 654 02 99
Epoksi Zemin Kaplama
BOYA FİYATLARI
EPOKSİ GARANTİ ŞARTLARI
EPOKSİ VE BETON
EPOKSİ VE İNSAN SAĞLIĞI
GEBZE TADİLAT
Yol Çizgi Çalışmalarımız
YOL ÇİZGİ FİYATLARI

EPOKSİ UYGULAMALARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

EPOKSİ UYGULAMALARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Epoksi uygulanacak ortam sıcaklığı +5 derece altında olmamalı beton nem oranı yüzde 5 üzerinde olmamalıdır.
Epoksi uygulanacak beton en az C25 olmalı gevşek beton üzerine uygulama yapılmamalıdır.
Epoksi uygulanacak beton silim makinaları ile silinmeli kuru,temiz, yağsız ve nemsiz bir yüzey elde edilince epoksi reçineyi sağlıklı bir şekilde emecek uygulama yapılmalıdır.
Beton silindikten sonra tozlar vakum ile tamamen temizlenmelidir
Epoksi de diğer önemli bir konu da A ve B kompenentlerin uygun oranda ve yeterince karıştırılmasıdır. Bu konu da yapılacak bir hata geri dönüşü zor ve zahmetli işlemler gerektirecektir.
Epoksi katlar arasında yeterince beklenmeli katlar öncesinde taşlamalar ve dolgular epoksi yüzeyin daha hatasız çıkmasını sağlayacaktır.
Uygulanacak en sağlıklı epoksi kaplama çeşidi zeminde ki trafiğin ağırlığına göre iç-dış mekana göre karar verilmelidir. TRANSPALET VE FORKLİFT çalışan, ağır trafiğe maruz kalan zeminler de standart 3 MM GARANTİLİ EPOKSİ KAPLAMA uygulanmalıdır.
Dış mekanlar da yüksek sıcaklık farkları ve güneş etkisi nedeniyle esnek Poliüretan Kaplama uygulanmalı üzeri UV dayanımlı son kat poliüretan boya ile boyanmalıdır.

Ertan Alıcı 23.02.2020
EPOKSİ FİYATLARI
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
POLYUREA KAPLAMA
Fabrika Boyama
BETON PARLATMA