,
Epoksi zemin kaplama, Epoksi boya, Epoksi fiyatları, Epoksi metrekare M2 Fiyatları, 3D Zemin Kaplama Gebze Epoksi 0 262 654 02 99
Epoksi Zemin Kaplama
BOYA FİYATLARI
EPOKSİ GARANTİ ŞARTLARI
EPOKSİ VE BETON
EPOKSİ VE İNSAN SAĞLIĞI
GEBZE TADİLAT
Yol Çizgi Çalışmalarımız
YOL ÇİZGİ FİYATLARI

EPOKSİ DE 2019 YILI GELİŞMELERİ

Epoksi kaplama nedir

Oldukça etkili bir zemin kaplama ürünüdür.

17.05.2013 - 14:33..
   

Epoksi kaplama nedirRüzgar, donma, su, dalga, kirlenme ve kimyasal etkiler gibi doğanın getirdiği çevresel faktörlere karşı iç ve dış yapı yüzeylerini estetik malzemelerle kaplayarak korumak için geliştirilen epoksi zemin kaplamanın, etkili ve üstün yapışma özelliği bulunmaktadır. Değişik alanlardaki inşaat malzemelerini birbirlerine yapıştırmak ve tutturmak için de kullanılan epoksi zemin kaplamanın kullanımı giderek artmaktadır.

UZUN ÖMÜRLÜDÜR

Uygulanan yerlerde çok kolay bir şekilde temizlik sağlayan epoksi zemin kaplama, oldukça etkili bir zemin kaplama ürünüdür. Oldukça geniş bir renk seçeneği sunan epoksi zemin kaplama, oldukça hoş bir dekoratif malzeme olarak da görülmektedir. Göze hitap eden dekoratif koşulları sağlaması yönüyle de tercih edilen bu malzeme, özellikle kaliteli kullanıldığında çok uzun ömürlü olabilir.

ZEMİN SICAKLIĞI ÖNEMLİ

Koku yapmaz ve temiz oluşu, epoksi zemin kaplamanın kullanımını giderek arttırmaktadır. Bu özellikleri sayesinde birçok firma ve marka tarafından tercih edilen bu malzeme, teknolojik gelişmeler sonucu elde edilmiştir. Epoksi zemin kaplama uygulama öncesinde, uygulanacak zeminin kuru ve mutlaka kirden arındırılmış olması gerekmektedir. Ayrıca uygulanacak yüzeyin en az 10 en fazla 30 derece olması, malzemenin daha uzun ömürlü olması için de oldukça önemli bir adımdır.

DİĞER ÜRÜNLERE GÖRE DAHA STERİL

Temizlenmesi kolay ve toz tutmuyor oluşu özelliği ile özellikle inşaat firmaları, hastaneler, ilaç fabrikaları ve elektrik santralleri gibi ortamlarda tercih edilen bir zemin kaplama türü olan epoksi kaplama, kimyasal maddelere karşı etkili olması yönüyle de oldukça avantajlıdır. 

EPOKSİ FİYATLARI
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
POLYUREA KAPLAMA
Fabrika Boyama
BETON PARLATMA