,
Epoksi zemin kaplama, Epoksi boya, Epoksi fiyatları, Epoksi metrekare M2 Fiyatları, 3D Zemin Kaplama Gebze Epoksi 0 262 654 02 99
Epoksi Zemin Kaplama
BOYA FİYATLARI
EPOKSİ GARANTİ ŞARTLARI
EPOKSİ VE BETON
EPOKSİ VE İNSAN SAĞLIĞI
GEBZE TADİLAT
Yol Çizgi Çalışmalarımız
YOL ÇİZGİ FİYATLARI

UCRETE UYGULAMALARIMIZ

Ucrete

Neden Ucrete'i seçmeliyiz?

Ucrete, uzun vadeli, dayanıklı zemin kaplama çözümleri sağlayan, zeminlerde agresif kimyasallara, aşırı mekanik ve termal şoklara karşı olağanüstü direnç veren, benzersiz poliüretan reçine teknolojisini kullanmaktadır.

Ucrete'i benzersiz bir çözüm yapan nedir?

Ucrete hijyenik zemin kaplamaları, yiyecek, içecek, kimya ve ilaç endüstrisi uygulamaları için ideal bir zemin yüzey bitişi sağlar. Güvenli ve cazip bir çalışma ortamı yaratarak, düzgün bir zemin kaplama sistemi sunar. Yoğun ve geçirimsiz Ucrete yüzeyleri 130°C'ye kadar tüm özelliklerini korur ve uzun vadede yüksek dayanımlı zeminlerin gerekli olduğu durumlarda en sıkı hijyen ve temizlik gereksinimlerini karşılar. Çalışan güvenliği için kaymayı önleyen yüzey pürüz profilleri mevcuttur.

Zemin kaplama ihtiyaçlarınız için güvenilir iş ortağı

BASF'nin teknik destek hizmetleri, en iyi kalitede, en dayanıklı, sürdürülebilir ve uygun maliyetli zemin kaplama çözümünü sunmak için ürünün yaşam döngüsünün tümünü dikkate alır. Ucrete Zemin kaplama sistemleri, uygulama ve çabuk geri dönüşün önemli olduğu durumlarda müşterinin, uygulamanın ve sektörün tüm özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

EPOKSİ FİYATLARI
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
POLYUREA KAPLAMA
Fabrika Boyama
BETON PARLATMA